Image Not Found Image Not Found

Hakkımızda

Yönetim Kurulu Başkanımız Tuncay SABUNCU 1998 yılında Eski Sanayi mevkiinde Metin Metal adı altında perakende Boru ve Profil satışına başlamış ardından 2008 yılında işletmesini 1. Organize sanayi mevkiine taşımıştır. 2020 yılında Muhammed Metin SABUNCU ile birlikte Mts Metal isimli yeni bir firma kurmuş ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmiştir. 2023 yılında bu sektörde üretime girmek amacı ile Forsteel Metal Endüstri Sanayi Ticaret Limited Şirketi'ni kurmuştur.


Üretim faaliyet alanımız olan dikiş kaynaklı hafif ve orta seri sanayi boruları Ø 8 mm ‘den Ø 76mm’ye, kare profiller 10×10’dan 60×60’a kadar dikdörtgen profiller 10×20 ‘den 40×80’e kadar 0.30 mm ile 2.50 mm arası TSE ve Uluslararası Normlara uygun şekilde 3-12 metre arası üretim yapılabilmektedir.


Üretimimiz tamamen deneyimli ve konusunda uzman kişiler tarafından yapılmakta olup yeni üretim teknikleri konusunda da sürekli eğitilen genç bir kadro ve yüksek kalite ile Dünya standartlarına uygun olmasını sağlamakta ve kalite kontrol yöntemlerini uygulamaktadır.


Firmamız için üretim kalitesi ile birlikte çok önemli olan diğer bir olguda müşteri hizmetleri ve memnuniyetidir. Bu sebepten dolayı sipariş ve mal teslimine kadar geçen zaman zarfı içerisinde ve daha sonraki dönemler içerisinde de müşteri ile devamlı diyalog halinde olup müşteri isteklerine özen gösterilmektedir.

 

Hakkımızda
Hakkımızda Hakkımızda
Bu site, Gelişim Medya® Kurumsal Web Hizmeti Sistemi ile hazirlanmistir.